Prvi put su mi se pojavilii hemoroidi, da li mogu odmah da se izleče i kako se leče hemoroidi metodom sklerioza?

    Odgovoreno: 05. 12. 2008.
    • Poštovana,
      najpre probajte sa tečnom i kašastom hranom da Vam stolica bude mekša, izbegavajte začinjenu i ljutu hranu, alkohol i gazirane napitke, probajte sa mastima i čepićima za hemoroide. Nekada je sve to dovoljno da se hemoroidi povuku, ili isprazne. Sklerozacija znači ubrizgavanje injekcije u venu u cilju lečenja hemoroida i to ne predstavlja prvu metodu u lečenju.