Poštovani,
    zadnjih godinu dana imam tzv. napade. Ti napadi izgledaju ovako: zaboli me stomak sa leve strane nisko, istog trenutka me zaboli glava, oblije me hladan znoj i malaksao sam. To traje otprilike sat i po, i zadnji put kada mi se to desilo povratio sam. Pre 10-tak dana, ostao sam u bolnici gde su mi uradili dosta toga: ekg, ultrazvuk stomaka, skener glave, testiranje na hepatitis, viruse, itd. i svi rezultati su mi odlični. Medjutim, mene konstatno boli stomak. Dakle, još mi nisu dr konstatovali šta mi je. Čak su sumljali na porfiriju, od koje nema ništa. Jedan prijatelj mi je predložio da proverim i debelo crevo.
    Ono što mene zanima je, da li postoji mogućnost da mi debelo crevo pravi ovakav problem i da li sam konačno na pravom putu da konstatujem šta mi je. Stolica mi je redja, ne uvek i imam problem sa gasovima.
    Unapred Vam se zahvaljujem.