Poštovani,
    nedavno mi se pojavio bol sa desne strane stomaka 2-3cm ispod rebra i oko 5 cm od sredine (gledajući liniju grudna kost-pupak) ne deluje da je bol duboko, nego nekako dva tri cm unutar trbuha....bol se javlja 1-2 puta dnevno i traje par minuta....bol nije posebno jak...
    Molim za mišljenje...

    Odgovoreno: 04. 12. 2008.

Komentari na pitanje: #16385

    • Imam bol u zelucu koji se siri od zelca prema dole imam bolove koji traju i prestanu a kada legnem na desnu stranu osjecam da me nesto smeta unaprijed hvala