Vec mi je neprijatno da se obracam svom lekaru i Orl. i gastro.:godinama imam bol nosne kosti (kao da me je neko udario), bol u grlu sa velikom neprijatnoscu u kompletnoj sluzokozi(osecaj ljutoga,zarenja i na jeziku), nemogucnost gutanja recimo hleba i krompira ( moram da uzmem tecnost sa zalogajem , jednom sam naglo popila vodu pa je krenula u dusnik). imam malo povisen LDL holesteroli bio je smanjen broj belih krvnih zrnaca.skopija jednjaka je u redu.kome da se obratim???

    Odgovoreno: 12. 11. 2007.
    • Prespostavljam da mislite na rendgensku skopiju jednjaka, ili mozda na gastroskopiju (endoskopiju). Ukoliko je bilo koja od ovih metoda negativna uradite i ovu drugu i posaljite mi nalaze, nakon toga cu Vam predloziti dalju terapiju ilil savet ko od specijalista da Vas pregleda, stojim na raspolaganju da to ucinim . pozdrav