Dobar dan,
    juče sam imao prvu stolicu tvrdju, a nakon nekoliko sati sam preko druge, mekše, imao krvavi trag. Prvi put sam, uz reski bol, svijetlu krv preko stolice i na toalet papiru imao 22.04 ove godine i tada sam se odmah javio gastroenterologu koji me je pregledao (rektalno) i rekao da su u pitanju unutrašnji hemoroidi i dao terapiju koja sam pio 4 nedelje - tablete Mofilium i Arvagil i mast Didermal. Od tada do sad nisam imao problema.
    Šta da koristim i da li je potrebna dodatna dijagnostika? Ovo mi se dešava inače u toku neurološkog problema sa žarenjem i blažim bolom od l-s kičme ka kukovima i nogama za koje uzrok ne mogu da utvrde ni nakon mjesec dana, a radjena je MR l-s kičme, Mr glave, labaratorija, ultrazvuk abdomena - sve u redu.
    Unaprijed zahvalan.