Moje tegobe se odnose na sistem za varenje....prije godinu dana počelo je kao pečenje koje se javlja u nepravilnim vrmenskim periodima..nemam muku, gadjenje,..radila sam gastroskopiju i nalaz je uredan, i negativan je čak i nalaz za H.pilori.....sada uzimam RUPURUT koji ne rešava problem, pa i dalje imam iste tegobe ......
    Molim Vas da mi pomognete, makar mi recite šta bih mogla da uzimam da moje tegobe postanu podnošljivije...
    Unaprijed hvala