Cenjeni i dragi doktore,
    imam Kronovu bolest, a i rektum je zahvaćen i sugerisano mi je (osim normalne terapije koju pijem) da svako 2x na dan koristim čepove ili klizme i pene Pentasa ili Salofalk. Ali, ja nemam novca za to :( Dobijam preko RZZO besplatno domaće 5ASA čepice i tablete.
    Da li bi bilo od koristi i da li bi imalo + efekta da ja otopim 4 čepa 250mg i u to dodam sitno u prah istucane 4 tablete 250mg i to dobro izmešam (to je 2g mesalamina) pa tako uspem i većim špricem i siskom aplikujem kroz rektum? Da li je ovako nešto dobro?
    Hvala na razumevanju i pomoći.
    Svako dobro.