Molim da mi date savet u vezi terapije za hemoroide, već možda par meseci imam prolaps, odnosno šuljevi izadju napolje prilikom velike nužde, a i prilikom većeg naprezanja tokom rada odnosno kad čućim i.t.d. primetio sam prilikom mazanja kao zrnce pirinča u analnom otvoru, krvarenja nije bilo, koristio sam hepatrombin h i čepiće, čim odmaram ili noću oni se vrate Molim savet

    Odgovoreno: 21. 11. 2008.
    • Poštovani,
      uz dijetu koja treba da bude bez jako začinjene i ljute hrane, bez alkohola, što više tečna i kašasta, pokušajte sa kapsulama Ginkor fort 3x1 10 dana, uz čepiće Faktu, 1 do0 2 dnevno. Ukoliko nema boljitka treba da Vas vidi hirurg - proktolog i proceni druge načine lečenja koji su u domenu hirurga.