Poštovani doktore,
    Pre osam godina sam snimala želudac. Nalazi su sledeći: Jednjak b0. Izrazito elongiran želudac, sa fundusom u maloj karlici, oštrih kontura i pravilnih nabora sluznice. Evakuacija je nesmetana. Bulbus duodenuma je pravilan, duodenalni vanac nije proširen. Nema znakova za hijatus hernije. Do skoro nisam imala problema. Prošle nedelje su počeli blagi bolovi koji su trajali 5 dana. Koristila sam čaj od mente i Gastal tablete. Bolovi su se povukli.
    Da li ima potrebe da ponovo idem na snimanje želuca i da li je moguće da mi se želudac još više spustio? Takodje sam 5 godina u braku bez dece. I moji i suprugovi rezultati su uredni, pa me zanima da li može da bude problem steriliteta spušteni želudac?
    Zahvaljujem Vam se unapred na odgovorima.

    Odgovoreno: 21. 11. 2008.

Komentari na pitanje: #15296