Poštovani doktore,
    želim da Vam postavim vezano pitanje za mog muža koji ima veliki problema sa probavom 4 godine. Radio je pregled crijeva, pregled želuca, ali ništa nije pronadjeno, dobio je tablete za probavu movicol ali mu nisu pomogle, jedino što mu pomaže je čaj za mršavljenje, kad njega ne popije nema šanse da ide u wc i stomak mu se stalno duva i počinje da ga podupire od toga počinje da ga boli glava, dolazi do nervoze, gubi snagu.
    Molim Vas doktore odgovorite mi kakav je problem kod mog muža?