Imam 26god i interesuje me...imao sam povećane transaminaze jetre do pre 4 mes i uzimam i dalje USOFALK tablete, odmah nakon stabilizacije transaminaza sam dobio holesterol i trigliceride 5,5, što nikada nisam imao.
    Da li je moguće od toga da sam dobio? Inače radili su mi i biopsiju jetre, ali nije bilo uzroka, niti B i C hepatitisa. Još da kažem da sam u medjuvremenu operisao žuč laparaskopski.