Poštovani,
    U poslednje vreme imam neke probleme koji se manifestuju u sledećem. Ne mogu to tretirati kao bol, više je možda neprijatnost, koja mi više puta na dan krene iz gornjeg dela utrobe i završi se negde u predelu grkljana, kao blago davljenje. Vrlo kratko traje, iritira i pomalo mi zadaje strah. Nisam se za ovaj problem javljala lekaru. Iz nekih drugih razloga, sam se obraćala lekaru pa imam osnovne laboratorijske nalaze koji su u redu. Inače imam 50 godina. Nisam nikada imala neke značajnije zdravstvene probleme, osim problema sa kičmom.
    Da li se ovaj moj problem može povezati sa prelaznim periodom u koji polako ulazim.
    Molila bih Vas za savet o čemu se radi i kome da se obratim i preporučite mi eventualnu terapiju. Iskren pozdrav.