Poštovani profesore,
    unazad dva do tri mjeseca pojavio mi se bol ( ponekad i peckanje ) u donjem dijelu abdomena, a ponekad taj bol kao da " šeta " od lijeve do desne prepone. Imam tvrdu stolicu, koja ponekad izostane po dva do tri dana, a i tada je jako tvrda, iako se zdravo hranim. Biohemijski nalazi i nalazi urina su svi u srednjim referentnim vrijednostima.
    Molim Vas da mi date dijagnozu i uputite me na adekvatnu terapiju, do sada sam koristio samo laxomucil.
    Hvala