Poštovani,
    Želeo bih da Vam postavim pitanje. Moja sestra je bila kod lekara na ultrazvuku abdomena. Jetra, bubrezi i slezina su u redu. Kompletna krvna slika je takodje u redu. Međutim, lekar joj je rekao da ima tri mrlje na pankreasu i da se nadbubrežne žlezde ne vide. Preporučio joj je skener. Ona inače ima 26 godina i pušač je.
    Molim Vas da mi odgovorite što pre i da mi objasnite šta to može da bude.
    Zabrinut sam. Unapred zahvalan.