Imam bolove pri vršenju velike nužde u smislu da imam osećaj da nikad ne mogu do kraja da izbacim stolicu (koja pri tom izgleda normalno, ni proliv, niti zatvor). Oko anusa su mi se pojavile neke izrasline za koje pretpostavljam da su hemoroidi, bole i krvarim ponekad, imam bolove i u predelu jajanika. Proverila sam jajnike i sve je u redu, a bol u anusu osećam i tokom seksualnog odnosa (ne analnog).
    Ko to pregledava i da li su u pitanju hemoroidi i ima li razloga za brigu...