Pre dve nedelje posle velike nužde primetio sam tragove krvi na toalet papiru i osećaj svraba prilikom dodira samog čmara. Počeo sam odmah sa pojačanom higijenom i korišćenjem kreme protiv hemoroida na biljnoj bazi, krvarenje je ubrzo prestalo, ali je svrab ostao i počeo da se širi duž brazde ka ledjima i prednjem delu ka testisima. Prilikom češanja dolazi do crvenila na koži i pojačanog svraba, ali nema nikakvih kvržica ili bubuljica u tom predelu, osim malog zadebljanja, u vidu resice na samom obodu čmara sa strane testisa. Stolica mi je redovna i normalna i ne osećam nikakve bolove u toku pražnjenja.
    Da li da nastavim sa ovom kremom koju proizvodi "Sinefarm", ili da se obratim nekoj ustanovi radi pregleda i drugačije terapije?