Poštovani,
    od pre par meseci mi se pojavilo krvarenje iz anusa pri čemu je zajedno sa obilnim krvarenjima u ciklusu nastala anemija. Uradila sam gastroskopiju i kolonoskopiju. Utvrđeni su helikobakterpilori i unutrašnji hemoroidi 2. stepena. Uzimala sam odgovarajuću terapiju za helikobakter, ali za hemoroide se nisam odlučila o odgovarajućoj trajnoj terapiji. Zanimljivo je da oni skoro uvek krvare bez ikakvih bolova i to uvek uoči ili neposredno posle ciklusa pri čemu mi pomogne lek Phlebodija.
    Da li mi možete savetovati odgovarajuću terapiju i u kakvoj su vezi mesečni ciklus i krvarenje iz unutrašnjih hemoroida?