Molim Vas brz odgovor hitna pomoć,
    moj otac ima cirozu jetre, trenutno mu je povećan thyroid, a problemi su bol u grlu, teško može gutat, pa mu se malo i kroz nos vrati voda, kad pije lijek ispljuvava stalno kao šljam iz grla, štuca mu se neprestalno i boli ga od grla pa dole do pupka.
    Da li je to štitna žlijezda? Juče je bio kod gastroenerologa, ali nije ništa rekao za taj thyroid. Šta da radim , molim Vas pomagajte, mi smo u Americi.
    Veliko hvala i pozdrav