Poštovani,
    već nekoliko mjeseci imam metalni osjećaj u ustima, kao i osjećaj da mi usna duplja, a povremeno i usta gore. Koristio sam sve i svašta, ali ništa nije pomoglo. Pre dva mjeseca sam radio bris grla, usta i jezika na bakterije i gljivice i nalaz je bio negativan. Otišao sam u biljnu apoteku, objasnio kakve simptome imam i rekli su mi da je sigurno u pitanju candida i dali mi da koristim candi-sept kapi i kandida čaj. Koristim to već dve nedelje i ne osjećam poboljšanje, mada kažu da se candida teško liječi.
    Interesuje me Vaše mišljenje i da li da nastavim ovu terapiju, kao i da li je možda u pitanju neko ozbiljnije oboljenje i kome da se obratim za pomoć?