Poštovani,
    pre mesec dana sam radio gastroskopiju i konstatovan mi je hronični gastritis i refluksni ezofagitis. Terapije je bila controloc 40 mg 1 x ujutro i motilium 3 x pre jela.
    Moje pitanje je da li i dalje smem uzimati istu terapiju (pošto mi se refluks smanjio tek sad, a i dalje je čest, često mi se hrana vraća u usta). Znači da li smem i dalje piti motilium i controloc i koliko dugo to smem piti?