Imam problem sa bolom u trbuhu u predelu želuca, povremeno gušenje i stezanje u grudima. Uradio sam kompletan pregled kod interniste i sa srcem je sve u redu, kao i sa štitnom žlezdom, bio sam kod pulmologa i tamo je takođe sve u redu, snimao sam želudac rengenom i radio ultrazvuk gornjeg abdomena i nije ništa nađeno, krvna slika mi je fantastična.
    Ali, pošto mi nije dobro i dalje tražio sam eliza test na krpelja i dobio sledeće rezultate: borrelia burgdorferi igm: slabo poz. borrelia burgdorferi igg:<1:40
    Interesuje me da li je to nešto opasno i da li mi to stvara probleme? Zaboravio sam da u grlu imam osećaj kao da mi je stalno upaljeno i povremenu vrtoglavicu da li bi trebao da idem kod nekog specijaliste i kod kojeg?
    Unapred zahvalan.