Poštovani,
    imam veliki problema sa lenjim crevima. Bar ja mislim da su lenja, jer mi često krče, pogotovu kad duže vreme sedim što mi stvara veliki problem na predavanjima. Problem je više psihološke prirode, zbog te neprijatnosti, inače me ne muče gasovi, ne boli me stomak, problem je dakle samo taj zvuk u donjoj polovini digestivnog trakta, pretpostavljam da je debelo crevo ili tako nešto...
    Šta mogu da uradim povodom toga? Fizički sam aktivna, hranim se uredno, vegetararijanac sam, ali je problem i dalje tu... postoji li neki preparat koji mogu da uzimam ili možda nešto tipa magnezijum i sl.? Unapred zahvalna,
    Ida R