Poštovani,
    imam bolove ispod desnog rebra, na protezu lopatice i grudi. Eho abdomena u redu, NMR abdomena i male karlice u redu, žučna kesa operisana 2006. godine. Krvna slika OK, sem gvožđa koje je bilo nisko, sada uz terapiju iznosi 10, ali su amilaze uvećane S-amilaza 119, U-amilaza 663. Pijem controlock zbog upale želuca i dvanaestopalačnog creva. Postoji kratki baretov segment i kila na želucu. Imam jake nesvestice, posebno nakon obroka, koji su inače dijetalni. Osećam jaku slabost.
    Šta treba uraditi dalje od analiza, jer moje stanje je jako loše, jako teško hodam, imam utrnulost leve strane (neurolozi kažu da nije problem neurološke prirode). Štitna žlezda u redu.
    Molim za savet i molim za preporuku oko izbora lekara u Beogradu