Poštovani,
    moj otac ima velikih problema sa unutrasnjim hemoroidima koji jako krvare unazad 5 mjeseci. Zainteresovani smo za lasersku operaciju hemoroida, pa bih vas molila da mi kažete da li on može ići na taj zahvat s obzirom da je već tri puta imao operacije, I put prije 15 god. odstranjen benigni tumor debelog crijeva kao i dio crijeva, a kasnije kila i polipi na crijevima. Zbog sumnje na ponovni tumor prije 2 dana urađen pregled sondom kroz čmar i utvrđeno da nema ništa, sem hemoroida. Inače ima problema sa visokim pritiskom.
    Da li se taj zahvat izvodi u lokalnoj anesteziji, koliko traje i gdje se u Beogradu može uraditi, pošto on živi u BIH?
    Unaprijed zahvalna