Imam problem, već 3 dana me boli valjda želudac, boli me ispod grudne kosti, bol je tup i konstantan, pojačava se kada jako udahnem ili kada brže hodam, menjam položaj naglo (savijem se ili ispravim). Ovaj problem mi se prvi put javio u aprilu ove godine kada mi je dr. dao Ranisan i posle par dana bol je prestao. Mene sada boli kada pritisnem ispod desnog rebra i na dodir sa desne strane negde do pupka. Moram da kažem da kada pritisnem stomak sa desne strane ne osećam tu bol, već u želucu (ispod grudnog koša). Prošli put sam radila i EHO abdomena i sve je bilo ok, sem da imam presavijenu žučnu kesu. Krvna slika je bula uredna.
    Molim Vas za mišljenje, jer me sada ovo već plaši. Od aprila mi se ovaj problem javio već dva puta i oba puta sam otišla kod dr i svaki put mi kaže da ima nekog virusa i da mi Ranisan. Znaci bol mi se javlja svaka 3-4 meseca.