Poštovani,
    radio sam gastroskopiju i dijagnoza mi je: Gastritis chr. i Reflux oesofagitis u koliko sam tačno pročitao pošto je pisano rukom. Nalaz na Helico bakteriju je negativan. Terapija koju sam dobio je: Controloc 40mg 1x ujutru i Motilium 3x1 prije jela četiri sedmice. Terapiju pijem već tri sedmice i što se tiče one jake kisjeline što sam imao, nje više nemam. Međutim i daje osjećam kako mi se hrana vraća u jednjak, pogotovo ako je hrana pomiješana sa vodom.
    Molim Vas odgovorite mi da li je terapija koju sam dobio dobra i kada će mi refluks želuca prestati pošto me guši i stvara nervozu?