Poštovani,
    Jutros am prilikom velike nužde, primetio malčice krvi u okviru same stolice, tj. na jednom malom delu od ukupne količine, nije bila u celoj stolici. Nemam trenutno nikakvih tegoba, bolova, nadutosti, bilo čega.... Pre mesec dana sam imao stomačni virus sa dijarejom, a zadnje tri nedelje sam malo napetiji nego obično zbog nekih zdravstvenih problema sa pritiskom, pa sam i zbog toga malo nervozniji i napetiji. Inače, ne hranim se baš zdravo, uglavnom suva hrana i pomalo kuvanog.... do pre godinu dana sam bio i malo ugojeniji, kao posledica toga što sam ostavio pušenje pre 5 godina, ali čim sam počeo da radim na poslu koji zahteva i malo fizičke aktivnosti, za godinu dana sam smršao oko 15 kg.
    Molio bih Vas za savet u vezi ovoga, da li da idem kod lekara na preglede ili bi ako se ne ponovi, to moglo da bude nešto sasvim benigno. Malo sam uspaničen i hvala Vam unapred na odgovoru i savetu.