Poštovani dr,
    imam 27 godina, pre godinu dana ustanovljena je mala kila na želucu sa leve strane blizu rebra. Simptomi koji su se sad pojavili su sluz koju ne mogu da izbacim (skoro svako jutro povraćam, kad pokušam da izbacim),osećaj da je šlajm neprestalno na grlu, bolovi, zapravo više zatezanje sa leve strane ispod rebara na stomaku blize bubrezima kao i neprestalno pucketanje po stomaku.
    Da li je ovo povezano sa kilom? Takođe mi se dešavaju probadanja i težina u grudima, kod srca.. Molila bih za savet.
    Hvala