Moj sin od 14.god se nalazi u bolnici na ispitivanju, jer sumnjaju na Zilbertov sindrom. Naime, primljen je u bolnicu zbog povećanog broja bilirubina, tačnije 24,5, a juče po analizama je imao 26, dok su ostali rezultati krvi u redu. Danas je dobio temperaturu 37,2 a bio je i na ultrazvučnom snimanju žučne kese, nalaz je bio uredan, tačnije sve u redu.
    Da li povećanje bilirubina utiče na povećanje telesne temperature.
    S poštovanjem,
    Dejan