Poštovani doktore,
    imam bolesnu drugaricu. Vodi se pod CROHNOVOM bolesti. Simtomi: preveliko gubljenje kilograma, povraća sve što pojede, za 2 mjeseca izgubila je 16kg, a sada gubi ravnotežu hodanja i još uvjek povraća. Koristi Sulfasalazin ljek 20 dana nema nikakvog poboljšanja.
    Možete li mi ikako pomoći jos sa ovim, jer prvi put sam čuo za tu bolest i ne znam kakva je u pitanju? Nadam se da ćete mi pomoći oko ovoga.
    Hvala.