Već više od dva meseca me boli ispod levog rebra i bol se prenosi na leđa. Bol nije konstantan, javlja se samo popodne. Išla sam kod lekara dva puta, pipanjem ništa me ne boli, radila sam analize krvi i kažu da mi je jetra malo uvećana i da ponovim analize za pola godine a tek treba da idem na snimanje. Da još dodam da sam ja u Norveškoj i da nemam rezultate krvi, samo su me obavestili putem pošte da su mi malo, ali sasvim malo, uvećane komponente analize jetre i da radim analize ponovo.
    Ne znam šta još da uradim i jako bih volela da znam šta mi je i zašto me boli? Unapred zahvalna.