Poštovani doktore,
    Prošle godine sam imala Helicobakter koju nisam lečila lekovima, već samo ishranom. Kažu da je nemoguće, ali ja je više nemam. Radila sam gastroskopiju i tu mi je konstatovana GERB, spušten želudac i mala želudačna kila. Javlja mi se bol desno od pupka koji se spušta naniže, od koga me čak boli i prepona i unutrašnji deo noge. Bol nije tako strašan koliko je neprijatan i nije se pojavio juče, več pre 6-7 meseci, i javlja se povremeno. Desi se da me pet dana ne boli, pa me nekoliko dana boli. Inače, nemam urednu stolicu, čvrsta je i praznim se na 3-4 dan. Nikada nije ni bila uredna. Pre nekoliko meseci sam radila provere za slepo crevo - sve je u redu. Međutim, ja sam sada u drugom stanju, četvrti mesec, i moram priznati da se malo plašim da nije slepo crevo. Nemam ni temperaturu, niti povraćam, niti mi je muka.
    Molim vas da mi kažete šta bi to moglo biti i kako da to regulišem.
    Unapred zahvalna.