Poštovani Doktore
    Već par meseci osećam bol ispod grudnog koša, tačno na sredini. Bol se javlja i u slabinama. Ne mogu se sagnuti napred, i ne mogu da sedim. Osećam kao da zateže. Znam da se u tom predelu nalazi jetra i gušterača, i danas sam primetila i mali otok. Nemam neke jake bolove ali mi to smeta i ne mogu dugo ležati na desnu stranu.
    Da li možete da mi kažete koji lek mogu uzimati. Imam nizak krvni pritisak godinama i čiraš sam.
    Hvala unapred.