Poštovani,
    Već sam pisao u vezi moje majke, stara 79 g. i njenih gastro problema. Da vas podsetim, anemija, gvožđe 3, sedimentacija 110. Obavila je preglede, ultra zvuk abdomena u redu, gastroskopija takođe, irigografija - sigma sa brojnim divertikulima izrazito spastičnog izgleda zbog izraženog divertikulisa. Problem je što ima bolove u donjem desnom delu stomaka, javlja se i temperatura, stolice veoma česte, sa dosta sluzi, izgubila je i kilažu, gubi snagu, a to traje mesecima, od jula. Još je ostalo da uradi pasažu jednjaka, zbog divertikuluma u gornjem delu jednjaka- Zenker. Od lekova pije Controloc, Rudakol, Orvagil, Beviplex.
    Interesuje me da li na osnovu svih ovih rezultata može da se zna šta je u pitanju, jer evo od jutros, pa do podne 4 puta ide u WC i sama bela sluz. Imate li neki savet šta raditi, postoji li neki gastrolog kod nas koji može da postavi dijagnozu i da se od toga leči, a ne da ide od pregleda na pregled i da da vreme prolazi, a bolest čini svoje.