Poštovani dr,
    već dugo imam fisuru na analnom otvoru i probala sam razne kreme. Da li se u prodaji pojavio neki nov, bolji preperat koji mi može pomoći da fisura brže zaraste. Napominjem da sam i ranije imala fisuru na istom mestu i da mi je posle dugotrajne upotrebe reznih kreme ipak ona zarasla i nije se vraćala godinu dana.
    Samo Vas molim da mi savetujete neku dobru kremu ili nov preperat koji se pokazao kao efikasan.