Imam 48 godina i strasnih problema sa nadimanjem, zatvorom, stomak mi je cesto tako naduven da me pravi uzasno nervoznom, tesko disem, sve mi je tesno, inace sam normalne tezine.164/65, podize mi dijafragmu pa mi preskace srce. probala sam da regulisem ishranom, cajevima ali je sve kratkotrajno. bila sam na irigografiji sve je u redu osim sto su mi creva previse ispresavijana u ostrim uglovima, pa je doktor rekao da je to najveci problem jer sadrzaj tesko prolazi. kako da resim ovj za mene strasan problem? Pozdrav i hvala.

    Odgovoreno: 23. 09. 2007.
    •

      Postovana,

      Pre svega bih zeleo da popricam sa Vama i da Vas pregledam na Klinici za  gastroetnerologiju u Nisu. Ukoliko to nije moguce i ako ste udaljeni,  uradite kompletnu laboratoriju, krvnu sliku, SE, pregled stolice na  bakterije, gljivice i parasite pa me ponovo kontaktirajte.

       Pozdrav  A. Nagorni