Imam 36 godine. Problema sa želucem imam odavno, ali su se problemi povećali ove godine i to naročito u rano proleće i sada u ovom periodu jeseni. Primetio sam da mi smeta kafa, izabacio sam je iz upotrebe, ne pušim, neka hrana mi stvara kiselinu. Izvršio sam ultrazvučni pregled i sve je u redu: pravilan oblik i položaj želuca, bez helikobaktera.
    Hteo bi da Vas da pitam, može li se znati koji je problem sa mojim želucem?
    Hvala!