Poštovani,
    imala sam urinarne infekcije neko duže vreme i takođe tegobe kao što su : mučnine, nagoni za povraćanje, nadimanje u stomaku, gasove, ponekad mi creva krče toliko jako da mi je neprijatno u društvu. Kada sam pod nekim stresom skroz izgubim apetit, a inače jedem sve. Pre nekoliko dana, kada mi ju urin bio loš, otišla sam na UZ abdomena. Dr mi je utvrdio da imam pesak u bubregezims, na levom malu cistu i proširenje usled upale. Bešika, pankreas, jetra i slezina su ok. Kompletna biohemija je ok. Ja sam primala i Longacef kroz infuziju. Ovih dana otićiću i kod gastroenterologa.
    Dragi doktore, moje pitanje je: o čemu se tu radi , zašto imam te tegobe? Imam baš česte stolice i uglavnom kašaste. Imam 27 god.
    Pozdrav!