Poštovani gospodine,
    imam 34 god. i konstatno nadimanje stomaka koje je propraćeno jakim vjetrovima, osjećam bol ispod desnog rebarnog luka i imam na samom izlazu anusa kao malu bradavicu, ponekad možda par puta se pojavila krv na toalet papiru, trag. Naglo sam dobila na kilaži oko 20 kg za 5 godina, radila sam test za heliko bakteriju i negativan je, ultrazvuk i ct abdomena i sve je u redu, jedino imam problem sa jajovodima koji su začepljeni i puni tečnosti. Bila sam kod gastroenterologa (Australija) koji mi je rekao da prestanem piti kokakolu i žvakati žvakaću gumu, ali i dalje sve je isto nadutost.
    Molim za Vaše mišljenje da li može biti da žuč ne funkcioniše kako treba, hemoroidi ili nešto drugo očajna sam, traje već 5 godina.
    Unaprijed zahvalna