Poštovani profesore,
    molim Vas za mišljenje: moram da uradim kolonoskopiju (zbog čega sam, naravno, mnogo uplašena), pa me zanimaju prednosti i mane pregleda sa i bez anestezije? Da li možete da mi preporučite lekara u Banja Luci za taj pregled?
    Veliki pozdrav!
    Hvala!

    Odgovoreno: 08. 10. 2008.
    • Poštovana,
      tokom kolonoskopije u anesteziji Vi ste pospani, nemate bolove i po završetku procedure ne sećate se pregleda. Preporučujem da, ako imate mogućnosti kolonoskopiju uradite u anesteziji. Nisam u kontaktu sa kolegama u Banja Luci, pa ne mogu da Vam predložim lekara.