Poštovani,
    imam 28 godina, majka sam bebe od 10 meseci (carski porođaj) i imam ozbiljan zdravstveni problem za koji još nije uspostavljena dijagnoza. Nakon 8 meseci ispitivanja i laboratoriskih analiza doktori ne mogu da mi daju definitivan odgovor na sledeće simptome: nagli gubitak kilaže, sa 68 na 47, u roku 6 meseci, dijarea, opadanje kose, skoro ćelavost, suva koža, temperatura na usnama sa izrazito naduvenim i crvenim usnama, neprestani gasovi u stomaku i podrigivanje, svakodnevno belo pranje, glavobolja, gubljenje memorije, nervoza.
    Urađene su sve analize krvi, gastroskopija sa biopsijom, kao svi ostali pregledi koji su mi doktori preporučili.
    Zamoliću Vas za mišljenje, možda bi kako je doktor rekao, bilo presudno za poboljšanje mog zdravstvenog stanja.
    Unapred hvala