Imam problema sa digestivnim sistemom, ali se plašim da odem kod lekara. Naime, imam povremene bolove u želucu i smanjen apetit, a stolica mi je praćena krvarenjem, povremeno i imam osećaj peckanja i kao golicanje oko anusa, ali imam redovnu stolicu .
    Užasno se plašim i volela bih da znam da li je to ozbiljno. U poslednje vreme mi se i užasno spava i imam male vrtoglavice, imam prirodno nizak krvni pritaisak, a pre sam imala i problema sa gvožđjem, tj. smanjenu koncentraciju Fe u krvi ...
    Zanima me da li je sve to zbog pritiska ili je u pitanju nešto drugo.
    Unapred zahvalna