Da li možete da mi date neki konkretan savijet ili predlog za moj problem: imam konstantan zadah, koristila sam razna sredstva za otklanjanje ili ublažavanje tog problema, koristila alternativnu medicinu, ali problem je još uvijek u  tako reći, progresiji. Javlja mi se konstantna gorušica na bilo koju hranu, tako da moram strogo da vodim računa šta i koliko jedem, mada, ni to nije rješenje problema. Ultrazvučno gledano, nemam problema....pa onda baš ne znam zbog čega se javlja ovaj problem. Ne mogu da podnesem žvake, one mi stvaraju još veći problem, svi su mi zubi zdravi i više nego često održavam oralnu higenu.
    Molim za savijet,
    unaprijed zahvalna

    Odgovoreno: 07. 10. 2008.
    • Poštovana,
      potrebno je da Vas pregledaju gastroenterolog, specijalista za bolesti usta i otorinolaringolog, jer oboljenja ovih sistema i organa mogu da budu najčešći uzrok neprijatnog zadaha. Obzirom da imate i gorušicu predlažem da se prvo uradi gastroskopija.