Poštovani,
    naša beba je malo preko četiri meseci stara. Od pre nedelju dana je prestao da pije mleko načisto. Plače kad mu prinesemo cuclu i omiriše da je mleko. Sokiće pije bez problema, dakle nije problem u cucli. Dajemo mu kašice i guste sokice, jer ima GER i bljuckao je dok nije krenuo da pije NOVALAK AR1. Probali smo čak i kravicu 2/3sku, ali ni to neće da pomiriše. Plače čim mu cucla dođe na jezik. Par puta na dan ima stolicu, od kašice. Par puta se desilo da je skoro crna sa po par odvojenih delova koje izgleda kao zrno kafe. Predhodno je imao kandidu i pio nistatin kapi 2 pakovanja zaredom. Pije i B vitamin, ali neće mleko, čak ni sa keksom. Pri tome kašice jede lepo. Ne znamo ni koliko kašica sme na dan, obzirom da ima oko 5500gr i oko 65 dugačak, koliko kašica u jednom obroku sme? Vudu ne pije, jer odmah zbog GER-a sve povrati čim mu u želucu postane vodenasto. Znači, na kraju smo živaca šta sve nismo probali. Kod lekara možemo tek za 10tak dana kad sredimo knjižice.
    Molio bih Vas da detaljno pročitate šta smo napisali i da nam ukoliko možete nešto posavetujete. Najlepše hvala