Imam 26 godina. Moji simptomi su bol i napetost u stomaku, bol u želucu na dodir, podrigivanje, gasovi, krčanje u želucu i crevima, prolivasta, kašasta stolica, koja je česta. Samo jednom sam povratila za prethodne 2 nedelje, a imam peckanje u želucu. Zakazala sam pregled za utorak kod gastroe., ali me zanima da li je možda u pitanju nešto opasno.
    Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 07. 10. 2008.

Komentari na pitanje: #12081

    • Imam 54 godine. Unazad 15-mjesec dana počele su mi proljevaste i kašaste stolice, a nakon toga bol u trbuhu. Uradila sam uz abdomena kojije bio uredan, a takođe pregled kod ginekologa i urologa koji je takođe bio uredan. Takođe sam uradila urinokulture i koprokulture- nalaz sterilan. Internista mi je predložio da radim ana