Imam 23 godine. Radila sam ezofagogastroduodenoskopiju i nalaz je sledeći: jednjak pravilan, prohodan, kardija lagano inkompetentna, reflux i varikoziteti se ne zapažaju. Želudac edematozne sluznice, nešto jače injicirane antralno. Lezije epitela se ne zapaaju. Forniks u retroveziji bo. Dijagnostifikovan je gastritis, a nalaz na Helikobacter pilkori je negativan. Prepisana mi je terapija tablete Controloc i Cisap. Prije pregleda povremeno me boleo želudac i nakon ove terapije bolovi su nestali. Moj najveći problem jeste što imam konstantan i veoma jak zadah iz usta već godinama. Pošto tablete nisu pomogle počela sam da pijem čaj od pelima, ali ni od toga nema nikakvog efekta. Zubi, krajnici, jednjak su u redu.
    Možete li da mi preporučite neke druge tablete ili treba da ponovim opet ovu terapiju?
    Unaprijed hvala.