Molim Vas, ako moguce da mi odgovorite... Kako da regulisem stolicu? Procitala sam da neredovnom stolicom tj.zatvorom da je moguca pojava tumora na debelom crevu..PA,sam se uplasila. Inace, pijem svaki dan sirup Laktulozu.. Molm VAs odgovorite na mail... unapred zahvalna...

    Odgovoreno: 16. 09. 2007.
    • Postovana,

      Sir Lactulose u dozi od 3x1 supene kasike i Tab. Cisapa od 10mg, 3x1 dnevno ukoliko nemate poremecaje srcanog ritma (nemam podatak kada ste rodjeni) uz sto vise kretanja i unosa tecne i kasaste hrane moze da reguise zatvor, Ukoliko Vam to ne pomogne licno mi se obratite na Klinici za gastroenterologiju i hepatologiju KC Nis

       Pozdrav  A. Nagorni