Poštovani dr.,
    Pre nekoliko godina, javila mi se na gornjoj strani čmara jedna izraslina veličine 1.5cm, nikada me nije bolela, osim pri tvrdoj stolici, kada bi počela blago da krvari i da pecka i boli posle toga par dana. A pre nekoliko dana kada sam pokušala da imam analni odnos sa suprugom, javio se nenormalan bol koji je trajao do danas, blago, skoro neprimetno krvarenje i peckanje.
    Mnogo sam se zabrinula, pa Vas molim da mi kažete o čemu se radi. Nisam išla kod doktora, nikada zbog toga, jer ne znam kod koga da odem. Molim Vas odgovorite mi je li to nešto strašno ili ne i gde da se javim!
    Unapred zahvalna!