Imam 17 godina. Početkom ove godine sam 2 meseca bila u bolnici, dijagnoza: pancreatitis acuta, diabetes mellitus. Zatim sam imala laparoskopsku operaciju žučne kese i neko vreme je bilo sve u redu. Sada ponovo imam tegobe, povraćanja, bolove. Radila sam ultrazvuk i doktor mi je rekao da ne vidi pankreas, već samo neke talase.
    Kako je moguće da mi se pankreas ne vidi? Da li je to dobro ili loše? Da li postoji mogućnost da sada ponovo imam problema sa pankreasom i da zbog toga povraćam?