Posle porođaja su počeli da mi se dešavaju problemi. Pre i tokom stolice sam osećala bol u donjem delu stomaka, kao sečenje. Doktorica je posumnjala na unutrašnje hemoroide i dala mi hepatrombin čepice. Međutim, posle 3-4 čepica sam osetila jak bol oko anusa, više kao unutra, pa sam prestala sa upotrebom. Tegobe su mi se pogoršale, jer me je par puta uhvatila nesvest i osećala sam jak bol pri obavljanju velike nužde. Ukoliko se desi da iz nekog razloga ne obavim nuždu do kraja, cela stomačna duplja me boli, hvata me nesvestica i bude mi muka.
    Da li je moguće da su uzrok hemoroidi? Pre porođaja (24.11.2006.) nisam imala te tegobe, a sada sam u drugom stanju mesec i po dana. Samo da napomenem da mi se ne pojavljuje krv, niti sluz. Nuždu obavljam svaki 2. ili 3. dan, što je dobro, s obzirom da je pre trudnoce to bilo 1 nedeljno.
    Unapred hvala!